Home

Striped locate handling fotbalový turnaj o pohár města opavy bathing tenant compensation

Opavští fotbalisté porazili doma Duklu, ve druhé lize jsou pátí - iDNES.cz

Náš městský obvod podpořil fotbalový turnaj O pohár města Ostravy — Čeština

Václav Svěrkoš, Pavel Srníček a další sportovní hvězdy podpoří svou účastí  páteční fotbalový turnaj žáků - Aktuality - Zpravodajství - Město Bohumín
Václav Svěrkoš, Pavel Srníček a další sportovní hvězdy podpoří svou účastí páteční fotbalový turnaj žáků - Aktuality - Zpravodajství - Město Bohumín

SK DĚTEM - Fotbalové turnaje SK. DĚTEM, z.s.

Fotbalový turnaj Oficiálního fanklubu České fotbalové reprezentace - SK  Eurofit Opava z.s., provozovna Fitness Pepa
Fotbalový turnaj Oficiálního fanklubu České fotbalové reprezentace - SK Eurofit Opava z.s., provozovna Fitness Pepa

1. ročník o Pohár starostky obce Vřesiny - Oficiální stránky Městská  knihovny a informačního centra Hradec nad Moravicí
1. ročník o Pohár starostky obce Vřesiny - Oficiální stránky Městská knihovny a informačního centra Hradec nad Moravicí

První turnaj minižáků vyhrály Suché Lazce - Opavský a hlučínský deník

Vítězství v kategorii mladších žáků vybojoval Vítkov - Opavský a hlučínský  deník
Vítězství v kategorii mladších žáků vybojoval Vítkov - Opavský a hlučínský deník